Futsal

3.12.2017 20:22

Nie będzie meczu futsalu. Perfecta Złotów nie przyjechała

Pierwszy mecz w Konine II ligi futsalu w tym sezonie nie zostanie dzisiaj rozegrany. Perfecta Złotów nie dojechała na spotkanie.

W niedzielę o godz. 17.30 miał rozpocząć się pierwszy mecz II ligi futsalu w Koninie w tym sezonie. KKF Automobile Torino Konin miał mierzyć się w nim z Perfectą Złotów. Goście poinformowali jednak dzisiaj koniński klub, że nie będą w stanie dotrzeć do Konina, a co za tym idzie, mecz nie zostanie rozegrany.Zgodnie z zasadami zawodnicy KKF Automobile Torino muszą stawić się na mecz i wyjść na parkiet. Dopiero wtedy sędziowie stwierdzą brak drużyny gości. Mecz zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowany jako walkower dla konińskiego zespołu.

Na pocieszenie dla konińskich kibiców czekających na pierwszy mecz futsalu w tym sezonie mamy dobrą informację. Już w najbliższą środę w Koninie rozegrany zostanie finałowy mecz eliminacji do Halowego Pucharu Polski. KKF Automobile Torino zmierzy się w nim z drużyną Kolegium Sędziów WZPN. Zwycięzca awansuje do rozgrywek na szczeblu centralnym. Początek starcia o godz. 19.00 w hali Rondo w Koninie.

źródło:lm.pl

Kreator www - przetestuj za darmo